SK Mirovice

HOME     |     AKTUALITY     |     REALIZAČNÍ TÝM     |     HISTORIE KLUBU     |     FOTOGALERIE     |     STADION     |     DISKUZE

Vysoká prohra v Lazišti

2014-08-26 22:20:54

Se snahou potrápit domácí a pokusit se bodovat odjeli hráči Mirovic na hřiště loňského účastníka KP.Jenže hosté začali špatně a už v 10.min.dostali gól po standartní situaci a aby toho nebylo málo ve 13.min. to bylo již 2:0.Mirovice ještě v tomto okamžiku zbraně nesložili,začali bojovat a s penalty snížil Císař 2:1.Na konci poločasu mohlo být srovnáno,když šel sám na brankaře Hlavín,ale svoji šanci nevyužil.2.pol.začali domácí stejně jako ten první a během 10.min.vstřelili 3 branky a bylo rozhodnuto.Pak se zápas již jen dohrával.V posledních minutách vstřelilo Laziště ještě 2 góly a zápas tak skončil vítězstvím domácích 7:1 !
"Domácí nás trestali po našich hrubých chybách.Hrozně jsme jim to zjednodušili.Kromě prohry mě mrzí zranění 3 hráčů.Věřím,že hráči po tomto debaklu pochopili,že takto se hrát nedá a již další zápas doma s Bernarticemi předvedou daleko lepší výkon"
Sestava Mirovic:Vančát-Hřídel,Mařík,Chadima,Jelínek-Vácha,Převrátil R,Kuba,Kvěch,Převrátil J-Císař
střídali:Hlavín,Huleš,Peterka