SK Mirovice

HOME     |     AKTUALITY     |     REALIZAČNÍ TÝM     |     HISTORIE KLUBU     |     FOTOGALERIE     |     STADION     |     DISKUZE

Mirovice-Sez.Ústí 2:2 (0:1)

2014-06-09 17:12:06

Poslední domácí utkání v této sezóně sehráli mirovičtí fotbalisté proti celku ze Sez.Ústí.Věděli,že v případě vítězství budou s největší pravděpodobností hrát 1.A Tř.i příští rok a asi i tato skutečnost jim "svazovala" nohy.Velké šance v úvodním poločase neproměnili Císař a Gregořica a tak uhodilo na druhé straně.Ve 4o.min.ještě gólovou hlavičku hostů chytil brankař Slavík,ale totožnou situaci v 45.min.Sezimák proměnil a tak se šlo do kabin za stavu 0:1.Druhý poločas začal tak jak první skončil.Hosté kopali roh,mirovičtí opět zaváhali a ve 46.min.to bylo 0:2.Pro domácí to byla studená sprcha a asi jen největší optimista věřil,že hosté si neodvezou všechny body.Až po této brance si domácí hráči uvědomili,že porážkou by si hodně zkomplikovali záchranu a začali stíhací jízdu.Hru hodně oživil střídající Obyt,ten připravil gól pro R.Převrátila a v 70.min.to bylo už jen 1:2.Mirovice hru hodně otevřeli a hráli vabank,hosté měli šance rozhodnout z brejků,ale branku nedali a tak gól padl do jejich sítě.To když po rohu zahrál rukou ve vápně hostující hráč a Císař nařízenou penaltu v 80.min.proměnil 2:2.Ve zbývajících minutách již branka nepadla a tak se oba celky museli spokojit s bodem.
"Zápas jsme si zkomplikovali sami,před každým zápasem hráče upozorňuji na bránění standartních situací a my právě z těchto pozic inkasujeme ať to bylo s Milevskem tak i dnes a to nás stojí body.Máme velmi mladé mužstvo a právě v těchto zápasech nám zkušenosti chybí.Zatím jsme mimo sestupové umístění,ale soupeři nám dýchají na záda.Věřím,že sezónu zakončíme úspěšně a příští sobotu budeme ve Vodňanech slavit záchranu"
Sestava Mirovic-Slavík-Kazák,Pacovský,Blahna,Chadima-Mrlina,Převrátil R.,Kvěch,Převrátil J-Císař,Gregořica