SK Mirovice

HOME     |     AKTUALITY     |     REALIZAČNÍ TÝM     |     HISTORIE KLUBU     |     FOTOGALERIE     |     STADION     |     DISKUZE

1.zápas v novém ročníku Mirovice zvládli

2014-08-17 12:00:54

V 1.zápase nastoupili mirovičtí hráči proti týmu,kde minulou sezónu končili.Vodňany přijeli s cílem odčinit 2 porážky od Mirovic z minulého ročníku.Úvod zápasu se jim vydařil,když po chybě domácího obránce Hřídela postupoval na Vančáta vodňanský Hrachovec a svojí tutovku bez problémů proměnil 0:1.Ve 30.min.mohlo být pro Mirovice ještě hůř.Hosté zahrávali rohový kop,na malém vápně zůstal osamocený hráč,ale golman Vančát jeho gólovou hlavičku zlikvidoval.Mirovice toho směrem dopředu příliš neukázali.Za zmínku stojí jen nebezpečná střela J.Převrátila,která skončila těsně vedle hostující branky.
O poločase došlo na domácí straně k jedné změně,kdy na hřiště nastoupil Mrlina a jeho zařazení se ukázalo jako klíčové.Během pěti minut(v 50 a 55min.)byl 2x faulován v pok.území , Císař obě penalty proměnil a mirovičtí byli ve vedení 2:1.Vodňany po této studené sprše vrhli všechny síly do útoku se snahou s výsledkem něco udělat,ale v cestě jim stála pevná obrana a také výborně chytající Vančát.V posledních minutách zápasu hráli hosté vabank,toho využil domácí J.Převrátil,který zužitkoval rychlý brejk a zvýšil na konečných 3:1.
"Kluky musím pochválit,hlavně za 2.pol.který jsme vyhráli o 3 branky.1.pol.nám příliš nevyšel,hosté byli lepší.V kabině jsme provedli jednu změnu hráče,a také změnu rozestavení a to nám pomohlo.Potěšil mě i fakt,že nám z různých důvodů chybělo několik hráčů a ti co místo nich nastoupili je kvalitně zastoupili"
Sestava Mirovic:Vančát-Hřídel,Chadima,Mařík,Jelínek-Hlavín,Převrátil R,Kvěch,Převrátil J-Císař,Merta